Soy Witch biała szałwia - świeca sojowa 120 ml

Pojemność świecy: 120 ml

Czas palenia: ok. 20 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

29,00 

Opis produktu:

Pojemność świecy: 120 ml

Czas palenia: ok. 20 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

Wyczaruj pozytywną atmosferę aromatem szałwii

Wegańska świeca sojowa o zapachu szałwii pozwala w naturalny sposób odprężyć się po męczącym dniu. Aromat szałwii jest znany z tego, że koi nerwy oraz oczyszcza otoczenie z negatywnej energii. Taki jego urok.

W naszej świecy zapachowej wykorzystaliśmy tylko naturalne olejki – dzięki temu skorzystasz z pełnego wachlarza naturalnych mocy szałwii. Poczuj zapach, na który składają się nuty eukaliptusowe, cytrusowe oraz drzewne i obserwuj, jak Twoje otoczenie staje się przyjazne i harmonijne.

Świeca zapachowa Soy Witch szałwia. Niech praca stanie się magicznie przyjemna

Świeca sojowa Soy Witch szałwia to prosty, ale kompletny zapach – idealny towarzysz zarówno do relaksu, jak i do pracy. Zapach szałwii, stosowany w aromaterapii, poprawia koncentrację. Jeśli właśnie pracujesz zdalnie i musisz wyczarować coś kreatywnego albo po prostu starasz się bezbłędnie przygotować arkusz kalkulacyjny, świeca sojowa o zapachu szałwii powinna zadziałać jak magiczna różdżka. A na pewno sprawi, że Twój trud będzie przyjemniejszy!

Czas realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Poszukujesz inspiracji?

Zobacz, jakie aranżacje ze świeczkami Soy Witch możesz stworzyć w swoim domu!
Inspiracje

Podziel się ze znajomymi

Poleć ten produkt swoim bliskim aby poznali urok czarodziejskich świec!

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Świeczki robimy czarująco!

Wyślemy do Ciebie ekologiczną paczkę!

Wszystkie produkty pakujemy w kartoniki z dyskretnym logo Soy Witch, a następnie zawijamy w papier z recyklingu i zaklejamy papierową taśmą. Dzięki temu, po rozpakowaniu przesyłki, kartonik ze świeczką zawsze nadaje się na prezent! Nie znajdziesz na nim żadnych etykiet ani innych, mało estetycznych dodatków.

Twoje zdrowie i harmonia z naturą

Nasze świece można określić za pomocą wielu epitetów. I wszystkie są fajne! Naturalne, wegańskie, ekologiczne, cruelty-free, nietoksyczne... Znalazłoby się jeszcze kilka pozytywnych określeń. Wosk sojowy, z którego ręcznie wykonujemy świeczki, jest wegański i naturalny - podobnie jak olejki zapachowe, których używamy do produkcji. Dlatego nie ma obaw, że któryś z zapachów Soy Witch będzie dla Ciebie męczący czy wywoła ból głowy.

A wszystko to czarujemy własnymi rękoma!

Magiczna różdżka nie ma tu nic do rzeczy. Każda świeca Soy Witch jest przez nas ręcznie wykonywana. Odmierzamy sprawdzone ilości olejków, dbamy o ich proporcje... Wszystko po to, żebyś mogła lub mógł cieszyć się magicznym zapachem. Za każdym razem.

Powrót do wszystkich produktów: