Soy Witch biała szałwia - świeca sojowa 235 ml

Pojemność świecy: 235 ml

Czas palenia: ok. 40 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

39,00 

Opis produktu:

Pojemność świecy: 235 ml

Czas palenia: ok. 40 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

Moc szałwii no. 1 – magiczne odprężenie

Świeca sojowa Soy Witch szałwia to magiczny aromat, na który składa się kilka nut zapachowych. Wyraźna świeżość, jednak nie zbyt mocna – tak. aby nie zdominować zmysłów. To raczej oddech górskiego powietrza, który koi nerwy. Nuta cytrusowa – dla zbalansowania ziołowego aromatu. I na koniec nuty drzewne – między innymi powiew cedru, który dopełnia zapach.

Zapal świecę sojową o zapachu szałwii na koniec dnia, aby wyciszyć umysł i odprężyć się po męczącym dniu.

Moc no. 2 – siła umysłu. Soy Witch szałwia sprzyja koncentracji

Zapach szałwii muszkatołowej nie tylko odpręża, ale również poprawia koncentrację. Dlatego jest stosowany w aromaterapii. Pozwala wyklarować myśli oraz skupić się na aktualnie wykonywanym zadaniu. Jeśli chcesz pozbyć się nagromadzonej negatywnej energii ze swojego otoczenia i skoncentrować się na pracy, rozpal świecę zapachową Soy Witch szałwia. Wyczaruj sobie atmosferę do kreatywnego rozwoju.

Czas realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Poszukujesz inspiracji?

Zobacz, jakie aranżacje ze świeczkami Soy Witch możesz stworzyć w swoim domu!
Inspiracje

Podziel się ze znajomymi

Poleć ten produkt swoim bliskim aby poznali urok czarodziejskich świec!

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Świeczki robimy czarująco!

Wyślemy do Ciebie ekologiczną paczkę!

Wszystkie produkty pakujemy w kartoniki z dyskretnym logo Soy Witch, a następnie zawijamy w papier z recyklingu i zaklejamy papierową taśmą. Dzięki temu, po rozpakowaniu przesyłki, kartonik ze świeczką zawsze nadaje się na prezent! Nie znajdziesz na nim żadnych etykiet ani innych, mało estetycznych dodatków.

Twoje zdrowie i harmonia z naturą

Nasze świece można określić za pomocą wielu epitetów. I wszystkie są fajne! Naturalne, wegańskie, ekologiczne, cruelty-free, nietoksyczne... Znalazłoby się jeszcze kilka pozytywnych określeń. Wosk sojowy, z którego ręcznie wykonujemy świeczki, jest wegański i naturalny - podobnie jak olejki zapachowe, których używamy do produkcji. Dlatego nie ma obaw, że któryś z zapachów Soy Witch będzie dla Ciebie męczący czy wywoła ból głowy.

A wszystko to czarujemy własnymi rękoma!

Magiczna różdżka nie ma tu nic do rzeczy. Każda świeca Soy Witch jest przez nas ręcznie wykonywana. Odmierzamy sprawdzone ilości olejków, dbamy o ich proporcje... Wszystko po to, żebyś mogła lub mógł cieszyć się magicznym zapachem. Za każdym razem.

Powrót do wszystkich produktów: