Soy Witch Third Eye las sosnowy 330 ml - świeca sojowa

Pojemność świecy: 330 ml

Czas palenia: ok. 50 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

49,00 

Opis produktu:

Pojemność świecy: 330 ml

Czas palenia: ok. 50 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

Magiczny zapach z sosnowego lasu 

Znasz to przyjemne uczucie, gdy spacerujesz po lesie, wsłuchując się w śpiew ptaków, szum gałęzi na wietrze i oddychając pełną piersią niepowtarzalnym, rześkim powietrzem? Wszystkie te doznania postanowiliśmy zaczarować w świeczce Soy Witch las sosnowy, by przenosić Cię z Twojego domu do sosnowego lasu. Po rozpaleniu tej świeczki poczujesz hipnotyzujący zapach sosny, leśnych owoców, a nawet i tchnienie leśnego powietrza. 

W poszukiwaniu chatki czarownicy 

Zapal świecę sojową las sosnowy i udaj się z nami w poszukiwaniu chatki czarownicy, która gromadzi leśne zioła i owoce, by nimi czarować! Nasza wegańska świeca sosnowy las zaklęta jest w klimatycznym słoiku z ozdobną etykietą, który wygląda jakby dopiero co został wyjęty z kredensu czarownicy. Sprawdź, jakie czary wydarzą się u Ciebie! 

Czas realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Poszukujesz inspiracji?

Zobacz, jakie aranżacje ze świeczkami Soy Witch możesz stworzyć w swoim domu!
Inspiracje

Podziel się ze znajomymi

Poleć ten produkt swoim bliskim aby poznali urok czarodziejskich świec!

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Świeczki robimy czarująco!

Wyślemy do Ciebie ekologiczną paczkę!

Wszystkie produkty pakujemy w kartoniki z dyskretnym logo Soy Witch, a następnie zawijamy w papier z recyklingu i zaklejamy papierową taśmą. Dzięki temu, po rozpakowaniu przesyłki, kartonik ze świeczką zawsze nadaje się na prezent! Nie znajdziesz na nim żadnych etykiet ani innych, mało estetycznych dodatków.

Twoje zdrowie i harmonia z naturą

Nasze świece można określić za pomocą wielu epitetów. I wszystkie są fajne! Naturalne, wegańskie, ekologiczne, cruelty-free, nietoksyczne... Znalazłoby się jeszcze kilka pozytywnych określeń. Wosk sojowy, z którego ręcznie wykonujemy świeczki, jest wegański i naturalny - podobnie jak olejki zapachowe, których używamy do produkcji. Dlatego nie ma obaw, że któryś z zapachów Soy Witch będzie dla Ciebie męczący czy wywoła ból głowy.

A wszystko to czarujemy własnymi rękoma!

Magiczna różdżka nie ma tu nic do rzeczy. Każda świeca Soy Witch jest przez nas ręcznie wykonywana. Odmierzamy sprawdzone ilości olejków, dbamy o ich proporcje... Wszystko po to, żebyś mogła lub mógł cieszyć się magicznym zapachem. Za każdym razem.

Powrót do wszystkich produktów: