Soy Witch łąka kwietna - świeca sojowa 120 ml

Pojemność świecy: 120 ml

Czas palenia: ok. 20 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

29,00 

Opis produktu:

Pojemność świecy: 120 ml

Czas palenia: ok. 20 godzin

Skład: wosk sojowy, certyfikowane wegańskie olejki zapachowe

Zapach wiosny zaklęty w słoiczku Soy Witch!

Świeca sojowa Soy Witch łąka kwietna to zbiór wiosennych wspaniałości zamknięty w słoiku. Długo pracowaliśmy nad zapachem sezonowym, który odda radość i świeżość świata budzącego się do życia. W tej bogatej kompozycji możesz wyczuć kilka warstw zapachu: bijącą słodycz kwiatów, która potem ustępuje miętowo-eukaliptusowej świeżości. Z kolei soczystą i mocną bazę stanowi świeża trawa. Sprawdź, jak pachnie wiosna według Soy Witch.

Delektuj się soczystym zapachem wiosny

Rozpal świeczkę sojową Soy Witch i przenieś się na łąkę, gdzie co rusz rozkwitają nowe, świeże i pełne aromatu kwiaty. Poczuj słodką moc natury i zaczaruj się pozytywnie na wiosnę.

Czas realizacji zamówienia: 3 dni robocze

Poszukujesz inspiracji?

Zobacz, jakie aranżacje ze świeczkami Soy Witch możesz stworzyć w swoim domu!
Inspiracje

Podziel się ze znajomymi

Poleć ten produkt swoim bliskim aby poznali urok czarodziejskich świec!

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Świeczki robimy czarująco!

Wyślemy do Ciebie ekologiczną paczkę!

Wszystkie produkty pakujemy w kartoniki z dyskretnym logo Soy Witch, a następnie zawijamy w papier z recyklingu i zaklejamy papierową taśmą. Dzięki temu, po rozpakowaniu przesyłki, kartonik ze świeczką zawsze nadaje się na prezent! Nie znajdziesz na nim żadnych etykiet ani innych, mało estetycznych dodatków.

Twoje zdrowie i harmonia z naturą

Nasze świece można określić za pomocą wielu epitetów. I wszystkie są fajne! Naturalne, wegańskie, ekologiczne, cruelty-free, nietoksyczne... Znalazłoby się jeszcze kilka pozytywnych określeń. Wosk sojowy, z którego ręcznie wykonujemy świeczki, jest wegański i naturalny - podobnie jak olejki zapachowe, których używamy do produkcji. Dlatego nie ma obaw, że któryś z zapachów Soy Witch będzie dla Ciebie męczący czy wywoła ból głowy.

A wszystko to czarujemy własnymi rękoma!

Magiczna różdżka nie ma tu nic do rzeczy. Każda świeca Soy Witch jest przez nas ręcznie wykonywana. Odmierzamy sprawdzone ilości olejków, dbamy o ich proporcje... Wszystko po to, żebyś mogła lub mógł cieszyć się magicznym zapachem. Za każdym razem.

Powrót do wszystkich produktów: